Ubytování
Nabízíme apartmány v naší restauraci a v našich ostatních objektech

Hledáte ubytování pro svůj pobyt?
Nové apartmány přímo v naší restauraci

V objektu restaurace jsou pro vás nyní připraveny tři plně vybavené čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlek. Každý apartmán má vlastní samostatnou kuchyň, koupelnu a WC. K dispozici je TV se satelitním příjmem a WI-FI zdarma. Dále Vám nabízíme několik dalších možností ubytování pro skupiny i jednotlivce v oblasti Jestřebích hor, Broumovska, Adršpachu a Trutnova. Poskytujeme komplexní služby pro školy a jiné skupiny -  zajištění dopravy, firemních akcí, sálu pro školení, až po svatby a svatební hostiny. 

Naše ostatní ubytovací zařízení si můžete prohlédnout níže.

Roubenka Stárkov

Ubytování a pronájem roubené chaty 

Pohodlné ubytování v luxusně vybavené, nově zrekonstruované chatě ve Stárkově, vhodné pro 2-8 osob. Pro hosty jsou přípraveny čtyři dvoulůžkové pokoje. Ubytování mezi krásnou krajinnou oblastí Jestřebích hor a CHKO Broumovsko plně vyhovuje letní i zimní rekreaci pro skupiny i rodiny s dětmi. Nedaleko najdete známé Adršpašsko - Teplické skály, Broumovské stěny, Jiráskovy skály, národní parky Stolové hory v Polsku, Broumov a další typy na výlety. 

Penzion Jívka

Naše apartmány obklopeny přírodou

Navštivte nově zrekonstruovaný penzion v klidné části obce Jívka - Dolní Vernéřovice. Z jedné strany je obklopený krásnou krajinnou oblastí Jestřebích hor, na straně druhé se nachází CHKO Broumovsko, jejíž součástí jsou nedaleké jedinečné Adršpašsko-teplické skály. K dispozici je vám pokoj hotelového typu i vícelůžkové apartmány nadstandardně vybavené televizemi se satelitem, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou a automatickou pračkou. V celém penzionu je volně využitelná síť Wi-Fi.

Penzion Budopartner

Sportovní vyžití v našem penzionu

Penzion se nachází v Budopartner Jívka, 35 km od Karpacz. Bezplatné parkování. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. V objektu je fitness a 156m2 klimatizovaná tělocvična s tatami. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a WC. Pro vaše pohodlí, najdete bezplatné toaletní potřeby a vysoušeče vlasů. Penzion Budopartner nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu. K dispozici je společná kuchyňka. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako je lyžování a jízda na koni. Penzion nabízí bezplatné používání jízdních kol.